آتلیه عروس 2018-04-09T11:36:46+00:00

آتلیه فیلم و عکس عروس

گرفتن عکس و ثبت خاطرات خوش شب عروسی، یکی از خواسته های عروس و داماد است. البته قیمت آتلیه عروس هم برای بسیاری از زوج ها اهمیت دارد و معمولا درباره نرخ آتلیه و نمونه کارهای قبلی آنجا پرس و جو می کنند. هر چند در محیط تالار و جایگاه از عروس و داماد عکس گرفته می شود، اما عکس گرفتن در آتلیه برای آنها مهمتر است. استفاده از جلوه های ویژه در کنار عروس و داماد و همچنین وجود فضای بیشتر برای ژست های مختلف یکی از مزایای آتلیه می باشد.

بهترین آتلیه ها معمولا فضای بسته ای دارند که در آنها با استفاده از امکانات جدید و پیشرفته ای مثل دوربین های دیجیتال و دستگاه های نورپردازی از عروس و داماد عکس گرفته شده و سپس با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ عکس ها ادیت می شوند.

عروسی هر کسی رویایی ترین شب زندگیش است و مسلما هیچکس دوست ندارد این شب را از یاد ببرد دوست دارد این شب با کوچکترین جزئیات تا ابد در ذهنشان باقی بماند.عکس ها و فیلمبرداری این روز زیبا را برای همیشه ثبت میکند همه عروس داماد ها  برای ثبت این روز به دنبال بهترین آتلیه عکاسی عروس هستند. از جمله خدمات تشریفات مجالس عروسی انتخاب آتلیه ای حرفه ای و کار آزموده است.