باغ عروسی 2018-04-05T08:51:40+00:00

باغ عروسی

بیشتر عروسی ها امروزه در تالار پذیرایی و یا باغ عروسی برگزار می شود تا ضمن داشتن فضایی بزرگ و مناسب، پذیرایی از مهمانان هم بهتر صورت بگیرد. تشریفات میراکل جهت برگزاری هر چه باشکوه تر ضیافت عروسی شما دوستان عزیز بهترین باغ ها، امارت ها و ویلاها را در تهران و حومه و شهرستانها ارائه می دهد.

تشریفات میراکل با در اختیار داشتن بیش از صدها مورد باغ، ویلا و عمارت با ظرفیت ها و متراژهای خاص قدرت انتخاب شما را به بهترین شکل ممکن افزایش می دهد و این امکان را به شما می دهد که با تناسب به تعداد مهمانها و بودجه مورد نظر شما انتخابی شایسته به عمل می آورید.

لازم به ذکراست که تشریفات میراکل شما را درانتخاب باغ عروسی از لحاظ نکات فنی (از قبیل نورپردازی ، دیزاین و غیره) به شما مشاوره میدهد تا بهترین انتخاب را از بین باغ های عروسی داشته باشید

تشریفات میراکل توانایی اجرای مراسم در محل و مکان های خصوصی شما را هم دارد.

هزینه و قیمت باغ عروسی

هزینه هایی که برای ورودی باغ عروسی دریافت می شود در تمامی باغ ها یکسان نیست. برای مثال باغ های بزرگ، با امکانات بیشتر، قرار گرفتن در یک جای دنج، مدیریت و پرسنل مسئولیت پذیر و … هزینه های بیشتری را دریافت می کند. این در حالی است که برخی دیگر از باغ ها به دلیل کیفیت نازل خدمات، ورودی کمتری را دریافت می کنند. بنابراین هزینه ها معیار مناسبی برای مقایسه باغ ها نیست و باید به سطح کیفیت خدمات توجه داشت.

لیست باغ ها: