تشریفات عروسی 2018-04-23T11:47:06+00:00

تشریفات عروسی

روز عروسی روزیست به یاد ماندنی و متعلق به شما، روزی که هم عهد میشوید، روزی که همه افرادی را که دوستشان دارید کنار هم جمع میکنید. تشریفات عروسی میراکل مجری و طراح افکار شماست.

باغ و تالار

انتخاب باغ عروسی خود را به تشریفات عروسی میراکل بسپارید تا بهترین پیشنهادات را پیش روی خود ببینید. انتخاب باغ عروسی با توجه به سلیقه، بودجه، تعداد میهمان و موقعیت مکانی مناسب یکی از عوامل بسیار موثر در برگزاری تشریفات عروسی است که در تشریفات عروسی میراکل با ارائه مشاوره صحیح، بهترین پیشنهاد ها برای انتخاب باغ عروسی در اختیار شما قرار میگیرد. مکان برگزاری مجلس عروسی شما به دو صورت تالار و باغ یا عمارت خواهد بود که طبق میل و به انتخاب شما، تشریفات عروسی میراکل بهترین و مناسب ترین آن ها را در اختیار شما قرار می دهد.

سفره عقد

سفره عقد در ایران و بسیاری از کشورها از گذشته دور استفاده میشده است. جشن عقدی که در ساعات اولیه مراسم عروسی برگزار می شود معمولا به صورت سوری است. چیدمان و طراحی انواع سفره های عقد با ایده های روز و جالب توسط تشریفات عروسی میراکل صورت می گیرد.

ماشین عروس و گل آرایی

شما در تشریفات عروسی میراکل قادر خواهید بود با انتخاب طرح های پیشنهادی ما و یا طرح انتخابی خودتان زیباترین گل آرایی را بر روی ماشین عروس خود داشته باشید. تشریفات عروسی میراکل این مسئولیت را از دوش آقا داماد ها برداشته و ماشین شما را در پارکینگ منزلتان گل آرایی می کند. همچنین تشریفات عروسی میراکل می تواند در انتخاب ماشین عروس نیز به شما مشاوره میدهد و با راهنمایی به شما در این زمینه باعث صرفه جویی  در زمان و هزینه میشود.

موسیقی عروسی

تشریفات عروسی میراکل، تشریفات مخصوصی برای موسیقی در نظر گرفته است. موسیقی زنده توسط اجرا کننده های حرفه ای به شکل های مختلف طبق میل عروس و داماد در نظر گرفته می شود که می توانید موسیقی های مورد نظر خود را برای اجرای زنده توسط خواننده انتخاب کنید.

کافی شاپ و چای خانه سنتی

تشریفات عروسی میراکل برای میهمانان شما محیطی دوستانه و جذاب آماده کرده و خارج از مجلس و یا حتی قبل از شروع مجلس عروسی، میهمانان شما می توانند در کافی شاپ تشریفات عروسی میراکل حضور پیدا کرده و از محیط لذت ببرند و همچنین از نوشیدنی ها و موادغذایی کافی شاپ استفاده کنند. کافی شاپ می تواند هم در فضای بسته در تالار و هم در فضای باز در باغ عروسی طبق میل شما خواهد بود.