دسته گل عروس 2018-04-16T10:11:43+00:00

برای دسته گل عروس باید یک مدل زیبا و شیک را سفارش دهید چرا که از آغاز تا پایان مراسم همراه عروس خانم قرار می گیرد و می توان گفت قسمتی از تدارکات عروسی است که تا پایان مراسم خودنمایی می کند . دسته گل عروس باید از نظر رنگ بندی و مدل به گونه ای باشد که بیشترین نما را داشته باشید .رنگ گل های بکار رفته در دسته گل باید به گونه ای باشد که با یکدیگر همخوانی داشته باشد ، شما همچنین می توانید رنگ دسته گل را متناسب با رنگ و مدل لباستان انتخاب کنید.اگر عروس خانم به حساسیت های فصلی دچار هستند حتما این نکته را مدنظر داشته باشند و حین انتخاب گل دقت لازم را بخرج دهید . خود گل به تنهایی معانی خاص و زیادی دارد و یکی از خاطره های ماندگار شما در شب عروسی می باشد ، پس لازم است در انتخاب گل ها و مدل ، ترکیب و رنگ بندی ، بزرگی و کوچکی آن سلیقه به خرج داده و یک دسته گل زیبا و شیک را سفارش دهید . اندازه ی دسته گل عروس نیز مهم است و سایز آن نباید به گونه ای باشد که نگه داشتن آن دشوار باشد . همچنین بدست گرفتن دسته گل های بزرگ باعث می شود حلقه ، دستبند و ساعت شما پنهان شود . پس به شما پیشنهاد می کنیم یک دسته گل سایز متوسط سفارش دهید.

شما می توانید دسته گل را با توجه به فصلی که در آن هستید انتخاب کنید . برای مثال در فصل پاییز ، انتخاب دسته گل به رنگ های کهربایی ، نارنجی و قرمز معرکه است . در فصل بهار نیز رنگ های آبی و صورتی بسیار مناسب است . برای فصل تابستان نیز دسته گل به رنگ های سفید پیشنهاد می شود.

ناگفته نماند که این نوع دسته گل با انواع دسته گل دیگری که در سایر تشریفات مجالس استفاده می شود مثلا دسته گل خواستگاری و یا دسته گل نامزدی متفاوت است.