سالاد و اردور 2018-04-09T10:04:35+00:00

سالاد و اردور عروسی

سالادهای متنوع تشریفات عروسی و خدمات مجالس میراکل رنگ و طعم متفاوتی را به میز شام پذیرایی شما می بخشد .

سالادهايی ازقبيل : سالاد کاهو – سالاد فصل – سالاد ماکارونی – سالاد اندونزی – سالاد کاردينال – سالاد لبنانی- سالاد آنديف – سالاد چيکن ذرت و سالاد اسفناج ، بخشی از سالادهای خوش طعم و مزه تشریفات میراکل است

سالاد و اردور از جمله خوراکی هایی می باشند که میز شام مهمانان را تکمیل می کنند. وجود سالاد در میز شام یکی از ضروریات پذیرایی جشن عروسی است. سالادها انواع مختلفی دارند که با توجه به ذائقه مهمانان عروسی انتخاب می شوند. از طرف دیگر بسیاری ممکن است بپرسند که اردور چیست و انواع اردور و پیش غذا به چه معنی است و یا اردور با نان تست و یا انواع اردور ساده چه زمانی و برای چه تشریفاتی بکار می روند؟ در پاسخ می توان گفت که اردور در واقع به پیش غذای اشتها آور گفته می شود و امروزه نه تنها در بسیاری از رستوران ها بلکه در برخی از تشریفات عروسی هم بکار برده و بصورت سلف سرویس برای مهمانان سرو می شود. در واقع هدف از خوردن اردور سیر شدن نیست بلکه آماده کردن مهمان ها و برطرف کردن موقت گرسنگی آنها پیش از سرو شام عروسی است. از اینجا به خوبی کاربرد این اصطلاح و تفاوت آن با دسر عروسی و سایر پذیرایی های قبل از شام (مانند آب میوه طبیعی، میوه و شیرینی و غیره) فهمیده می شود. ناگفته نماند که برای بخشی از اردور می توان از فینگرفود هم استفاده کرد.

نکته مهم این است که بنا به سلیقه و ذائیقه مردم کشورهای مختلف جهان، اردور در هر کشوری به یک نحو ارائه می شود. مثلا اردور در رستوران ها و یا جشن های عروسی ایرانی تفاوت زیادی با اردور فرانسوی دارد چرا که غذاها و پیش غذاهای آنها با کشور ما متفاوت هستند.