شیرینی و میوه عروسی 2018-04-08T10:40:25+00:00

شیرینی و میوه عروسی

شیرینی مخصوص عروسی یکی از ملزومات پذیرایی از مهمانان است. بهتر است شیرینی مناسب برای عروسی تهیه شود تا علاوه بر مرغوبیت طعم و عطر، شکل ظاهری زیبایی نیز داشته باشند. در مورد شیرینی باید علاوه بر طعم آن، به شکل ظاهری و حتی رنگ نیز دقت شود. برای هماهنگی ذائقه مهمانان با شیرینی ها و همچنین داشتن انتخاب بیشتر، بهتر است از چندین نوع شیرینی استفاده شود. برای مثال شیرینی خشک برای عروسی زیاد استفاده می شود و  یا کیک عروسی ایرانی که این روزها در بسیاری از مراسم عروسی مورد استفاده قرار می گیرد. شیرینی هایی که دارای قالب مربع هستند چیدمان زیباتری دارند.

میوه های جشن نیز باید متناسب با فصل باشند.

تارت میوه نوعی شیرینی است که در مهمانی ها و جشن های عروسی بیشتر استفاده می شود. تارت میوه به شیرینی های میوه ای گفته می شود که به دلیل شکل ظاهری زیبا بیشتر به منظور تزئین میز پذیرایی از مهمانان استفاده می شود. بهتر است برای جشن عروسی، تارت از میوه هایی باشد که شیرین یا ملس هستند از قبیل موز، شاتوت، توت فرنگی و … .

مجموعه تشریفات و خدمات مجالس میراکل ، قادر است شیرینی و کیک مراسم شما را با بودجه ای مناسب از بهترین قنادی های تهران تهیه نماید.مهمترین این قنادی ها به قرار ذیل است:

قنادی ناتلی ( سهرودری شمالی) ، قنادی کوک ( اسکان ،‌ولنجک ، قیطریه و سعادت آباد ) ،‌ قنادی نیشکر( قیطریه ) ، قنادی وی آی پی ( شهرک غرب ( ، قنادی الف ( زعفرانیه ) ، قنادی پدیده غرب ( خیابان پیامبر ) ، قنادی لاریسا ( اقدسیه و ونک ) ، قنادی شیرین ( فرشته ) ، قنادی سولدوش ) پاسداران ) ، قنادی لادن ( سعادت آباد و تجریش ( و …