نور پردازی 2018-04-11T07:15:37+00:00

نورپردازی عروسی

نورپردازی به معنای تاباندن نور بر روی وسایل و اشیا بدون مشخص بودن منبع نور است. نورپردازی عروسی می تواند کمک بزرگی به زیباتر شدن برگزاری عروسی و بهتر جلوه دادن طراحی و دیزاین عروسی و یا سایر بخش های خدمات مجالس عروسی شود. در نورپردازی بخش‌های روشن‌تر و تیره‌ تر ترکیب‌بندی زیبایی را در نماهای مختلف ایجاد می کند. این امر موجب برجسته شدن برخی نقاط از قبیل خطوط یک صورت، ظرافت تار عنکبوت، بافت زبر چوب، درخشندگی یک قطعه جواهر می شود. همچنین باعث پنهان شدن سایه جزئیات شده و در نتیجه وسایل تزئینی زیباتر به نظر می رسند.

انتخاب نورپردازی زیبا و نور مناسب و به اندازه برای محافل و مجالس و جشن های خانوادگی و جشن های ارگانی و عروسی ها و غیره همیشه یکی از دغدغه های اصلی برگزار کننده مجالس می باشد.مجالسی که در فضای آزاد بخصوص باغ ها برگزار می شود داشتن یکسانی نور و زیبایی و جلوه داشتن نورپردازی و استفاده از نورهای فانتزی با اشکال متنوع و رنگها خاص ، امری مهم برای خاطره انگیز شدن مراسم و حسی خوب در میهمانان می شود.

در هنگام جشن و پایکوبی میهمانان ، هنگام صرف غذا ، هنگام ورود یا خروج از محل مراسم ، هنگام رقص عروس و داماد ، نورپردازی روی استیج و غیره ، زمانهایی ست که با توجه به موقعیت خاص باید نورپردازی خاص خود را داشته باشد ، در غیر اینصورت تاثیر و شور و هیجان مطلوب را در ذهن میهمانان و حضار باقی نمی گذارد ..

تشریفات مجالس میراکل با القاء شور و هیجان به مراسم عروسی شما، باعث می شود لحظه لحظه زمان مراسم عروسی برای دوستان و آشنایان شما سرشار از خاطرات شاد و به یاد ماندنی باشد.