کترینگ عروسی 2018-04-07T08:11:48+00:00

کترینگ عروسی

تشریفات عروسی و خدمات مجالس میراکل دارای کترینگ و آشپزخانه اختصاصی میباشد که شامل خدمات پذیرایی از جمله آبمیوه طبیعی، میوه و شیرینی، دسر، فینگر فود، آبشار شکلات، کیک عروسی، میز شمام مجلل، سالاد و اردور میباشد.

کترینگ عروسی و پذیرایی از مهمانان در هنگام برگزاری عروسی به معنای احترامی است که میزبان به مهمانان می گذارد. تشریفات مجالس امروزه بسیار مهم است. در گذشته نیز ایرانیان با برپایی جشن در آغاز زندگی خود، به مهمانان خود موقع برگزاری مراسم عروسی، ولیمه می دادند و بدین طریق آنها را در شادی خود سهیم می کردند.

جهت پذیرایی عروسی بهتر است که نکات مهمی در نظر گرفته شود و همچنین مکان عروسی یا تالار پذیرایی از قبل آماده و میزبان دید درستی نسبت به خدمات مجالس عروسی و نحوه پذیرایی هر چه بیشتر و بهتر مهمان ها داشته باشد. چون بخشی از اعتبار شب عروسی نزد مهمانان و حتی خانواده های زوجین، به این مرحله وابسته است

در این میان البته کیفیت و کمیت پذیرایی بسیار اهمیت دارد و نکات مهمی را باید ارائه دهنده خدمات در نظر بگیرد: برای مثال مهمان های عروسی تشنه یا گرسنه نمانند و بطور مرتب به آنها سرویس دهی و پذیرایی صورت گیرد. کیفیت میوه و نوشیدنی ها (ترجیحا نوشیدنی های طبیعی) مناسب و گوارا باشند. و یا جهت افزایش هیجان و شادی و همچنین تنوع از امکاناتی مانندآبشار شکلات استفاده شود.